Archieven

Dit bericht is 2235 keer gelezen

HAASTRECHT – Op zondag 8 september organiseert de Stichting Classic Events Krimpenerwaard alweer voor de zevende maal een Oldtimer evenement op het Concordiaplein. Ieder jaar in het tweede weekend van september.

Vanaf 10.00 uur ‘s morgens zijn de voertuigen te bewonderen. Om 12.00 uur is de start van de rondrit door de Krimpenerwaard. Belangstellenden mogen gratis mee rijden met de deelnemers. Bij terugkomst is het feest met de Vlisterzangers en The Oldtimers. Ook ditmaal is er een prijsuitreiking voor de mooiste voertuigen.

Haal je hart op bij de tractoren, oude brommers en voertuigen uit vervlogen tijden. Omdat 2019 het jaar van Rembrandt van Rijn is, zal de schilder zelf met zijn vrouwe Saskia meerijden in de rit.

Deelnemers kunnen zich nog aanmelden via eras.evenementen@gmail.com.

Dit bericht is 2235 keer gelezen

Deel dit:
Gepland Agenda Nieuws

Een reactie op 7e editie Haastrecht Klassiek 🗓

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meest gelezen
  • No results available
Meld je aan voor onze nieuwsbrief