Archieven

Dit bericht is 2018 keer gelezen

HAASTRECHT – Eén keer per vier weken ruimt een groep vrijwilligers zwerfvuil op in Haastrecht. Het enthousiasme is groot, maar versterking is altijd welkom.

Simone Abel is één van de initiatiefnemers: “Omdat we ons ergeren aan zwerfvuil, ruimen we al bijna tien jaar het zwerfvuil op. We trekken onze hesjes en handschoenen aan en gaan we met prikstok, afvalkar en vuilniszakken op zoek naar zwerfvuil. Het geeft veel voldoening, we geven het goede voorbeeld en creëren zo een schoon Haastrecht waar iedereen van kan genieten.”

De eerstvolgende keer wordt zwerfvuil opgeruimd op vrijdag 24 januari. Om 15.00 uur start de groep bij de ‘oude brandweergarage’ tegenover Theater Concordia. Na afloop wordt bij Huis den Hoek geproost op het nieuwe, schone jaar.

Voor meer informatie of aanmelden: info@abeloffice.nl.

Dit bericht is 2018 keer gelezen

Deel dit:

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meest gelezen
  • No results available
Meld je aan voor onze nieuwsbrief