Archieven

Dit bericht is 12533 keer gelezen

KRIMPENERWAARD- Een week geleden heeft provincie Zuid-Holland alle omgekeerde vlaggen die in de Krimpenerwaard aan lantaarnpalen en rotondes hingen verwijderd. Maar het heeft niet lang geduurd of de boeren uit de Krimpenerwaard hebben weer nieuwe acties bedacht om bewustwording te creëren. 

Als reactie op het verwijderen van de vlaggen werd vorige week door boer Gert Jan Snoek uit Stolwijk tegen RTV Krimpenerwaard gezegd dat ze andere acties zouden bedenken. “We zijn nu aan het kijken wat voor acties we kunnen gaan doen om bewustwording te creëren. Een onderdeel daarvan is dat we al op eigen land langs provinciale wegen borden hebben geplaatst. Wellicht komen daar ook nog veel vlaggen bij maar dan heb je best wat vlaggenstokken nodig.”

Die vlaggen zijn er inmiddels gekomen. Langs de provinciale weg tussen Bergambacht en Lekkerkerk staat een enorm lange rij van protestvlaggen. Deze vlaggen staan op eigen grond en kunnen daardoor niet worden verwijderd door de provincie.

 

Dit bericht is 12533 keer gelezen

Deel dit:

7 Reacties op Boeren plaatsen rij protestvlaggen tussen Bergambacht en Lekkerkerk

  • Geweldig !! Trots op de Boeren !!

    • wat een gezellig gezicht. en niemand tot last hopelijk komt er toch nog een goede oplossing. heel veel sterkte tots op de boeren.

  • Trots op de boer! Zonder Boeren Geen Eten!!

    _Reactie gemeente
    De gemeente Krimpenerwaard laat desgevraagd weten dat zij de vlaggen niet zelf verwijdert, tenzij de vlaggen een gevaar opleveren. “Vlaggen bij overheidsgebouwen, zoals bij het gemeentekantoor, zijn wel verwijdert, omdat het gemeentekantoor geen plaats is voor protest._

    Waarom hangen er dan Oekraïnse en regenboogvlaggen bij Overheidsgebouwen?

    De Overheid meet met 2 maten! Nooit opgeven, boeren!

    • Ik ondersteun al jullie acties.
      Vlaggen hoort er ook bij,. Maar het geeft al aan, dat het nu alleen op eigen grond mag
      Ik ben voorstander voor hardere acties
      Blokkades en zo.
      Nederland moet wakker worden.
      Geen boer geen eten.
      Veel sterkte.

  • Wat een onzin die vlaggen, had iemand al gezien dat ze op hun kop hangen?

  • GEWELDIG!!!!!!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meest gelezen
  • No results available
Meld je aan voor onze nieuwsbrief