Archieven

Dit bericht is 1232 keer gelezen

KRIMPEN AAN DEN IJSSEL – Van maandag 30 mei tot en met vrijdag 3 juni wordt in Krimpen aan den IJssel de Avondwandelvierdaagse georganiseerd. Op vier avonden naar keuze kan er vijf kilometer gewandeld worden. 

De feestelijke slotavond is op de vrijdag. Dan zal Drumfanfare DKV de lopers vanaf de kruising Groenendaal/Parkzoom voorgaan. De Tuyter aan de Nachtegaalstraat is elke dag zowel het start- als eindpunt.

Voorinschrijven kan vanaf nu tot en met vrijdag 27 mei bij Servicepunt Krimpen (De Korf 24), Ons Schuurtje (Noorderstraat 23-A) en De Boog (Krimpenerbosweg). De kosten zijn €6.00 per persoon. Dit bedrag dient contant voldaan te worden. Op 30 en 31 mei kunnen deelnemers zich ook nog vanaf 18:30 u. in de Tuyter aanmelden. De kosten zijn dan €6.50.

Groepen en scholen kunnen zich rechtstreeks bij de organisator Arjan de Bruin (a4dkrimpen@synerkri.nl) inschrijven.

Dit bericht is 1232 keer gelezen

Deel dit:

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Meest gelezen
  • No results available
Meld je aan voor onze nieuwsbrief