Dit bericht is 632 keer gelezen
HAASTRECHT – Tributeband The Bloody Buccaneers treedt zaterdagavond 20 november op in Theater Concordia. Met zo’n 200 liveoptredens en rond de vijftig Earring-krakers in hun repertoire brengt deze band de Golden Earring in Haastrecht tot leven.
Natuurlijk spelen Bloody Buccaneers alle grote Earring-hits: ‘Twilight Zone’, ‘When The Lady Smiles’ en natuurlijk millionseller ‘Radar Love’. Maar ook liveklassiekers als ‘Another 45 Miles’, ‘Back Home’, ‘Going To The Run’ en ‘Long Blond Animal’ staan op de playlist.
Bloody Buccaneers is één van de populairste tributebands op de Nederlandse podia. De band speelt ook regelmatig op Belgische en Duitse podia.
Het optreden van de Bloody Buccaneers begint om 20.15 uur. Kaarten (à 17,50 euro) zijn te bestellen via www.theaterconcordia.nl.
Dit bericht is 632 keer gelezen
Recente reacties