Dit bericht is 826 keer gelezen
SCHOONHOVEN – Wethouder Bert Bening heeft vrijdagavond in de Hoge Vierschaar in Schoonhoven de tweede groepsexpositie geopend van kunstenaarsvereniging KrimpenerKunstWaard. In de historische ruimte onder het stadshuis is werk te zien van dertien kunstenaars.
De expositie is – net als de eerste – ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van KrimpenerKunstWaard.
De kunstenaars zijn ditmaal: Rien Casteleijn, Nienke Drexhage, Jannie van Essen, Jan en Lydia Hofland, Silvia Lavric, Agaath Neven, Louky Scheltema, Lisette Tielle, Maaike Vermeulen, Cor Visser, Nelleke Vonk en Carina Wrigley.
Zij beoefenen verschillende disciplines, zoals het maken van keramiek, glas- en staalobjecten en foto’s, het werken met olieverf, acrylverf, textiel en diverse materialen.
De expositie is te bezoeken tot en met 23 juni, van woensdag tot en met zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur en op zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag 8 juni en zondag 9 juni is de tentoonstelling gesloten. Tijdens de openingsuren is er altijd één kunstenaar aanwezig om vragen te beantwoorden.
Dit bericht is 826 keer gelezen
Recente reacties