Dit bericht is 1315 keer gelezen
HAASTRECHT- Haastrecht werd zaterdag overspoeld met brandweerauto’s. De korpsen uit 10 verschillende plaatsen deden mee aan een brandweerwedstrijd. Ze kregen een melding om de politie assistentie te verlenen na een ongeval, op het industrieterrein Galgoord was een fietser aangereden door een personenauto.
Er kwam rook uit het betrokken voertuig. Bij aankomst bleek het voertuig in brand te staan en ook de GGD vaccinatielocatie waar de auto tegenaan was gereden had vlam gevat. De fietser zat met zijn voet vast in het wiel van de fiets en was gewond aan zijn arm.
In het pand zaten nog een man in een elektrische rolstoel en een dementerende meneer vast. Ook de agenten hadden hun handen vol aan de bestuurder en de bijrijder van de auto, ze werden na een worsteling in de boeien geslagen en meegenomen.
De uitslag van de brandweerwedstrijd is alsvolgt:
- Zuid-Holland-Zuid Post Nieuw Beijerland 2
- Noord-Holland-Noord Post Wieringerwerf
- Limburg-Noord Post Stramproy
Video: Janet de Graas
Dit bericht is 1315 keer gelezen
Recente reacties